Váš PODLAHÁŘ

Podlaha tvoří jeden ze základních prvků interiéru, při její pokládce dbám na detaily, snažím se v maximální možné míře pracovat s přírodními materiály a odvést práci, na kterou mohu být hrdý.

kolečko dřevo

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Masivní dřevěné prkna či parkety nebo třívrstvé dřevěné podlahy.

kolečko korek

KORKOVÉ PODLAHY

Korek je specifický přírodní materiál se skvělými vlastnostmi.

kolečko větev

UDRŽITELNÁ CESTA

Snažím se v maximální možné míře pracovat s materiály šetrnými k přírodě.

Podlaha je základ interiéru,
dejte si na ní záležet
Více inspirace níže v referencích

PODLAHÁŘ TOMÁŠ FREUND

 
Tomáš Freund

Pocházím z truhlářské rodiny a se dřevem jsem byl tudíž v kontaktu již od dětství, i když rozhodnutí stát se podlahářem přišlo vlastně náhodou.

Před 13 lety jsem začal pracovat v podlahářské firmě a po třech letech jsem se pak osamostatnil. Ačkoliv začátky byly krušné, nechtěl jsem se vzdát práce s přírodními materiály, v čemž mě podporoval a motivoval i Josef Voborník, současný předseda Cechu podlahářů.

Na dřevěných podlahách a schodech mám rád, že skutečně vyžadují odbornost, mohu si vyhrát s detaily a dobře odvedená práce je na výsledku vidět.

Originální řešení podlah pro kavárny
i jiné komerční prostory
Více inspirace níže v referencích

JAK PROBÍHÁ POKLÁDKA PODLAHY

  • Čím dříve se podlahář dostane na místo pokládky, tím lépe se dají vymyslet detaily, návaznost na další práce a předejít případným chybným krokům.
  • U podlah z přírodních materiálů je velmi důležitá vlhkost a obecně připravenost podkladu, velmi rád si takový podklad připravím sám. Na již hotové podklady je třeba klást vysoké nároky.
  • Rád nabídnu konzultaci ohledně výběru materiálu, zda je vhodný pro dané prostory, teplotní a vlhkostní podmínky. Pomohu i s výběrem povrchové úpravy a případného opracování povrchu.
  • V momentě, kdy víme, jak vypadá podklad a jaké řešení se pro Váš interiér nejlépe hodí, připravím kalkulaci a po jejím odsouhlasení objednám materiál a potvrdím termín pokládky

Kartáčování a další povrchové úpravy vhodné
pro novou podlahu
i renovaci stávající
Více inspirace níže v referencích

Zajímavé Reference